ideYAPI / ideCAD

Teknik Destek

ideCAD`in Gücünü Kullanın...

Tüm ideCAD kullanıcıları program satın alma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ücretsiz ve limitsiz, olarak Kullanıcı portalı aracılığıyla ideYAPI teknik servislerinden teknik destek alma hakkına sahiptirler.

Sonraki yıllarda ihtiyaç halinde destek hizmetini sözleşme yenileyerek uzatabilirler. Telefon ile destek verilmesi ve uzaktan erişim gerekmesi durumunda ideYAPI Teknik servisi telefon ile kullanıcıya ulaşarak destek sağlar.


 

 

 

 

 

 

Teknik Destek Merkezi Kayıt

Lisanslı ideCAD kullanıcıların üyelik için talep formu doldurması gereklidir.

Mimari için tıklayınız.

Betonarme için tıklayınız.

Betonarme+Çelik için tıklayınız.

 

 

slider-image-2
 
Kullanıcılar, periyodik olarak tekrarlanan eğitim seminerlerinden de ücretsiz yararlanırlar. Seminerler; ideYAPI İstanbul ve Bursa ofisleri ve yetkili satıcı ofislerinde yapılır. Seminer tarihleri ve içerikleri için Eğitim Seminerleri linkini tıklayınız. Eğitim hizmetini kendi ofisinde almak isteyen kullanıcılar için saat ücreti, 1-3 kişilik katılımlarda 400 TL + KDV, 3 kişiden fazla katılımlarda ise 600 TL + KDV şeklinde uygulanmaktadır. Eğer bu talep ideYAPI veya yetkili satıcıların bulunduğu şehirlerden farklı bir yerde olacaksa ulaşım ve konaklama bedeli ilave edilecektir.    
 
 
 

 

slider-image-2
 
Toplam 35000 mesaj, 6500 konu ve 8000 aktif üyesi ile en popüler inşaat mühendisliği forumlarından biri olma özelliği olan foruma, program kullanıcıları , programlara yönelik her türlü soru, istek, beğeni ve şikayetlerini gönderebilirler. Foruma üye olarak programların kullanımı ile ilgili teknik destek alabilirler. Foruma üye olmak için program satın almış olmanız gerekli değildir. ideCAD Kullanıcı Forumu. Katılmak için tıklayınız     
 
 
 

 

 

 

slider-image-2
 
Eğitim ve webinar videolarımız ideYAPI youtube kanalında yayımlanmaktadır. Youtube kanalımıza erişmek tıklayınız.
 
 
 
 
 

 

slider-image-2
 
Teknik destek ekibimizin bilgisayarınıza uzaktan erişimini bağlanmasını sağlayacak yazılımı burada ki bağlantıdan indirebilirsiniz:
Programı indirip çalıştırdıktan sonra örnek ekran görüntüsünde görüleceği gibi size verilen kimlik ile şifreyi teknik destek yetkilimize vererek bilgisayarınıza bağlantı kurulmasını sağlayabilirsiniz.